Holický medvěd » Aktuality » Archiv aktualit

Archiv událostí

2020

15. 4. 2020

S velkou lítostí musíme oznámit, že letošní ročník Medvěda nebude. Ohledně pořádání sportovních (a kulturních) událostí je naprostá nejistota, takže nám nezbývá, než závod letos zrušit. Moc nás to mrzí. Tak příští rok.

13. 3. 2020

Bohužel se začínáme obávat, že tento rok bude závod z důvodu vládních opatřeních zrušený. Nezbývá nám nic jiného než doufat.

24. 1. 2020

Začínáme chystat další roční. Letos se uvidíme 1.5. jako minulý rok.

2019

2. 5. 2019

Druhá galerie je díky objektivu Petry Panušové. Děkujeme a pokud i vy máte nějaký ten pěkný snímek, rádi ho zprostředkujeme. (stačí poslat odkaz na v6@seznam.cz)

1. 5. 2019

Ztráty a nálezy: jedna dětská přilba modrá, jedny dětské kraťasy černé.

1. 5. 2019

Je dobojováno. Velmi děkujeme všem zúčastněným, závodníkům i jejich doprovodu, a všem, kdo se podílel na pořádání závodu. První, a velmi pěkná, galerie je zde

30. 4. 2019

Právě bylo pozastaveno on-line přihlašování. Kdo nestihl, může se přihlásit na místě - 100 Kč děti a 200 Kč bude cena pro dospělé.

30. 4. 2019

Zvýhodněná možnost přihlášení končí dnes v 15:00!!!

25. 4. 2019

Start závodu se blíží, prosím neváhejte s registrací, usnadníte nám tak přípravu. Na své nové majitele již čeká 13 sad medailí a parádní poháry pro prvních 5 závodníků v každé kategorii.
Každý závodník na prezenci obdrží tašku nejen se startovním číslem, ale i Lentilkami, pitíčkem Capri-Sonne a bonbóny Lipo. Prvních 100 přihlášených dětí navíc obdrží balení čokoládových 8 tyčinek Kinder Chocolate.
Každý závodník je automaticky zařazen do slosování tomboly o velmi pěkné ceny. A máme jich fakt dost:)

20. 4. 2019

Začínáme kompletovat tombolu, spoustu hezkých věcí nám poskytl cyklo obchod V6, Autodíly Jiřího Doležala, GOLDfren a autodoprava ALPAHO s.r.o. Těšit se můžete na cyklistické doplňky, baťůžky, frisbee a spoustu dalších věcí.

20. 4. 2019

A po Velkém pátku tu máme Velkou zprávu pro všechny již přihlášené a hlavně pro ty, kteří si říkají, že na přihlášení je dost času. Prvních 100 přihlášených dětí najde v tašce, kterou dostane na prezenci, kromě ostatních dárečků také balení 8 čokoládových tyčinek Kinder Chocolate o váze 100 g.

19. 4. 2019

Včera proběhla úprava tratí. Díky velkému úsilí členů a příznivců klubu jsou tratě připraveny a v části vedoucí mimo depo v lese mezi asfaltkou k depu a motokrosovou tratí je možno trénovat. Tento úsek obsahuje několik hezkých technických partií a je velmi jezdivá. Fotky z přípravy trati najdete na FB závodu < href="https://www.facebook.com/1418536761738185/photos/">zde.

18. 4. 2019

Krásné stříbrno-modré poháry pro závodníky na prvních pěti místech jsou připraveny k vyzvednutí u dodavatele.

27. 3. 2019

Registrace závodníků bude spuštěna 1. 4. 2019 v 7:00. A to není apríl :)

25. 3. 2019

Vracíme se na Poběžovice! Po několika letech exilu na Horním Jelení (velký dík areálu Radost!!) se Holický Medvěd uskuteční opět v Holicích. Tam kde jsme původně začínali, v depu motokrosové tratě. Díky porozumění pana Špačka a majitelů přilehlých lesů a luk můžeme pozvat všechny příznivce MTB na náš závod, který letos nabízí i kategorie mužů a žen. Pro první tři závodníky a závodnice máme připraveny kromě medailí i obálky s několika bankovkami. Tratě budou hezké, technické i jezdivé. Počasí je objednané. Takže 1. května se těšíme.

2018

1. 5. 2018

Velká fotogalerie je zde
Díky všem, kteří si přijeli zazávodit a kteří se podíleli na organizaci závodu. Fotogalerie závodu je zde

26. 4. 2018

Brzdové destičky od GOLDfrenu pro vítěze jsou už připravené (a máme tu třeba i pár USB flash disků), a připravené jsou i uvítací balíčky, každý závodník se může těšit na ovocný nápoj Capri-Sonne, Tatranku, bombóny Lipo, žvýkačku a samolepky závodu. Toto všechno obdrží při prezenci. A kdo bude mít štěstí a bude vylosován v tombole, odveze si domů třeba krásné tričko (máme jich pro vás 10), kšiltovky, kosmetické balíčky či sportovní potřeby.

25. 4. 2018

Dnes dorazila bedna s pečetí GOLDfren. Noooo, kdopak bude ten šťastný a odveze si špičkové brzdové destičky tohoto místního výrobce?

25. 4. 2018

Upravený program - pozorně sledujeme počty přihlášených a zdá se, že v kat. G nebude nutné kluky rozdělovat do dvou jízd. Pořadí v závodě tak bude, pro jezdce i diváky, přehlednější.

16. 4. 2018

Na trati jsme vybudovali rock garden, kamenitý úsek, který v posledních letech nesmí chybět na žádném větším závodě typu Olympiáda či Světový pohár. V závodě si ho vyzkouší kategorie F, G a starší, tj. od ročníku 2008. Kdo si na tento úsek netroufne, bude mít dispozici objížďku. Přejet tyto kameny ale není zas tak obtížné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

10. 4. 2018

Tratě jsou z velké části připraveny, pořídili jsme krátké video, které je k vidění na FB a webu klubu. Tratě kategorií A - J jsou snadno rozpoznatelné, stačí sledovat lesní cesty s odhrabaným listím v lese mezi areálem Radost a fotbalovým hřištěm, takže kdo má chuť potrénovat, není problém. Oproti loňsku tento technický okruh pojedou i kluci v kategoriích starší žáci, kadeti a junioři hned po startu, ještě před nájezdem na jejich "velký okruh".

26. 3. 2018

Dobrá zpráva pro všechny natěšené závodníky - registrace k závodu bude spuštěna na této webové stránce ve středu 28. března 2018 v 7 hodin ráno.

12. 2. 2018

Přípravy na 6. ročník jsou v plném proudu. V sekci Program už najdete aktualizované ročníky u kategorií, tak jak budou platit tento rok.

2017

8. 5. 2017

Velký balík fotek od Martina Pulpána najdete na Rajčeti Bike Freaks

3. 5. 2017

První sérii snímků od Dity Valachové z holického ateliéru Artykadlo najdete na Rajčeti (snímky budou postupně doplňovány)

3. 5. 2017

Video sestřih do Martina Katery Holický medvěd 2017

2. 5. 2017

Ztráty a nálezy - kdyby někdo postrádal dětské rukavice nebo přední blatník, tak je máme ve V6.

1. 5. 2017

Závod je za úspěšně námi. Posledním vydaným číslem byla 251-čka, ale protože 46 jezdců odradilo slunečné počasí, můžeme si do statistik zapsat: 2017 - 205 účastníků, což je nový účastnický rekord. Děkujeme vám všem za účast a velké poděkování patří našim sponzorům: koudelecké cykloprodejně V6 prodávající kola značky Pells, výrobci brzdového obložení GOLDfren, Autocentrum Barth za zapůjčení Kodiaqa. Velký dík za finanční podporu patří firmám Penta, Monts, Pacific Direct, Berger-Huck, Autodíly Doležal, Truhlářství Kašpar, autodopravě Alpaho a vedení Pardubického kraje, hračky Husqvarna dodal servis Jiřího Vrabce. Jsem rád, že "dobré světlo" měl jak kameraman Martin Katera, který pro nás chystá video sestřih, tak i Pulpánovi ze Scott servisu a paní Valachová z Artykadla, kteří nafotili kluky a holky v akci. (odkazy na galerie již brzy zveřejníme)

28. 4. 2017

Upraven program: Jako ročníkově nejsilnější se zdá být kat. G (kluci 2008-2007), proto rozděleni do dvou vln přesouváme z kat. E (kluci 2009-2010) do z zmíněného Géčka. Svou jízdu zvlášť pojedou ročníky 2008 a zvlášť 2007 s tím, že dosažené časy vložíme do jedné tabulky. Majitelé pěti nejlepších výsledků (bez ohledu na ročník) budou dekorováni.

27. 4. 2017

Po dlouhém a studeném dubnu, konečně rosničky hlásí oteplení. Na pondělí dokonce "skoro jasno"! Tak držte palce.
- Vzhledem k častým přeháňkám, se přesunutí závodu na Horní Jelení, ukazuje být jako velmi dobré rozhodnutí. Alternativní prostor/tratě na motokrosovém závodišti, o kterých jsme vážně přemýšleli, by byly veeeelmi blátivé (pro hodně dětí těžko sjízdné). Areál Radost a jeho okolí je písčité, takže kolo můžete mít jen trochu od jehličí... ☺
- a ještě jedna důležitá informace: Přihlašování on-line bude zastaveno 24 hod před závodem = v neděli 30.4. v 10:00

26. 4. 2017

Příprava závodu jde do finále. Díky Standovi a Facebooku můžete mít informace z první ruky.

1. 4. 2017

Nejvzdálenější účastník - novinka letošního ročníku. Ve spolupráci s naším partnerem, jsme vymysleli cenu pro řidiče (dobrotu pro starší 18 let), který přiveze svého závodníka z nejvzdálenějšího místa (bydliště). Jste-li z daleka, řekněte to děvčatům při prezenci.

31. 3. 2017

Kdo sleduje náš Facebook, tak viděl fotky ze středečních příprav. S mládeží jsme objeli a změřili tratě. Propočítali počty okruhů, aby byly délky přiměřené věku. U mladších kategorií to bylo v pohodě. Horší to bylo u vélkého okruhu, který čeká na St. žáky, Kadety, Juniory a stejně stará děvčata. Vzhledem ke každoročnímu menšímu počtu startujících těchto kat. jsme se rozhodli, "zaokrouhlit délku" jejich závodu spíše dolů a přilákat i méně trénované.

22. 3. 2017

Spuštěna registrace. I letos používáme originální systém, který podle jména dokáže rozpoznat kluky od děvčat. Jen poprosím: Nepište zdrobněliny nebo domácí přezdívky.
V případě problému (nezobrazení jména, chyba nebo potřeba opravy) pište na v6@seznam.cz

21. 3. 2017

DŮLEŽITÉ ZMĚNY:
1) Jak už jsme vás informovali: na motokrosovém závodišti a prostoru depa probíhají letos "majetko-právní změny", které pravděpodobně do závodů nebudou úplně vyřešeny. Dostali jsme nabídku využít sousední pozemky, ale pro nejmenší kategorie by byl povrch nepřiměřeně těžký a pro ostatní za mokra špatně jezditelný. Proto jsme se rozhodli letošní ročník přesunout do areálu tábora Radost na Horním Jelení, kde je dostatek místa na tratě i parkování, wc, 220V, restaurace i případná možnost ubytování pro přespolní.
2) A aby toho letos nebylo málo, tak musíme přesunout i termín. Letos pojedeme o týden dříve = v pondělí 1.5. !!!

15. 3. 2017

Informace pro všechny, kteří k nám na stránky pravidelně nakukují, jestli už není spuštěné přihlašování. Bohužel od loňského roku proběhly v prostoru depa drobné pozemkové změny. Intenzivně pracujeme na tom, abychom získali i poslední souhlas a závod mohl proběhnout stejně korektně jako dřív.
Mohu prozradit, že trofeje v novém designu jsou již ve výrobě, stejně tak i samolepky a připraven máme i nový "drsnější" design na památeční tričko.

13. 2. 2017

V Programu zaktualizovány kategorie pro rok 2017

20. 1. 2017

Začínáme chystat 5. ročník.

2016

18. 5. 2016

Všem, kteří vydrželi čekat na fotky z Medvěda, posílám dobrou zprávu: prokousal jsem se nespočtem fotek od Jitky, nahrál fotky od pana Formánka a pár snímků nám poslal i Pulpis. Alba najdete na: http://bfh.rajce.idnes.cz/

9. 5. 2016

Závod je za námi. Během dneška a zítřka sem dodáme odkazy na fotogalerie. Chcete-li se podělit i o své snímky pošlete nám link do uložiště (v6@seznam.cz) rádi ho zveřejníme.
Jménem pořadatelů, bych chtěl všem 200 účastníkům poděkovat za to, že vážili cestu do Holic a věřím, že se vám závod líbil a že si v pondělí 8.5.2017 nenecháte ujít 5. ročník.

6. 5. 2016

Ještě pár hodin mají nerozhodnutí k možnosti zvýhodněné přihlášky na náš závod (30,-Kč). S úderem poledne 7.5. bude přihlašovací systém vypnut. Pro všechny co se rozhodují až podle počasí v den závodu, není nic ztraceno - přihlásit se můžete i na místě (60,- Kč)

5. 5. 2016

JEDNO MALÉ VYSVĚTLENÍ: Avizovali jsme pro prvních 200 přihlášených malý dárek. (k vidění na www.v6-prodejce.cz) Bohužel opravdu nejde o tričko. :)

3. 5. 2016

Pohled do startovní listiny a Váš zájem, nás nesmírně těší. V tento okamžik bylo přiděleno číslo 199! Kdo bude posledním, kdo dostane do tašky dáreček?

30. 4. 2016

Do závodu bychom rádi zapojili i rodiče. Proto letos otestujeme novinku: Rodinnou štafetu. Věříme, že se tato soutěž bude líbit, přinese spoustu zábavy a bude pěkným vyvrcholením sváteční neděle. Podrobnosti najdete v záložce Program.

28. 4. 2016

Ve startovní listině se blížíme dvoustovce. V tuto chvíli prozradím, že pro prvních 200 přihlášených chystáme malý dárek, tak neváhejte!

27. 4. 2016

Informace pro všechny, kteří se přihlásili od 25.4 do 27.4. Pokud vám přišel info email, že startovné stojí 199,-, tak jde o chybu, která již byla opravena. Nic neplaťte! O 30,- Kč vás poprosíme až na místě. Děkujeme za upozornění.

25. 4. 2016

Byla ukončena možnost objednat tričko a mít v ceně startovné. Přihlašování bez trička samozřejmě běží dál.

2. 4. 2016

Pár fotek ze sobotní dopolední brigády najdete na FB stránkách závodu.

28. 3. 2016

Novinkou na letošním závodě bude mini kemp pro závodníky. Svůj stan nebo karavan budete moci postavit do zóny v těsné blízkosti trati už od sobotního rána.

15. 3. 2016

Dnes si byl místo konání prohlédnout zástupce firmy, která nám letos bude zajišťovat catering. Těšit se můžete nejen na párek v rohlíku, ale i na steaky, klobásky a další dobroty.

13. 3. 2016

Pokud by po přihlášení nebylo vše správně (kategorie, věk nebo vám třeba nepřišel potvrzovací email), tak mě napište na v6@seznam.cz a dáme to do pořádku.

11. 3. 2016

V pravé poledne byla spuštěna registrace závodníků. Jsem moc rád, že se do formuláře podařila zapracovat letošní novinka - tričko s logem závodu.

2. 3. 2016

Doplněny obrázky nových tratí

29. 2. 2016

Přihlašovací systém bude již brzy spuštěn! Přesný den a hodinu, ale neprozradím, aby nám nezkolaboval systém. :)

28. 2. 2016

Dlouho se zde nic nezměnilo, takže pro všechny, co sem občas nakouknou, pár informací z příprav:
Největší změnu, kterou chystáme, je odladění tratí. Speciální okruh a systém kvalifikace pro odrážedla se osvědčil, stejně tak délky tratí pro kat. A, B, C proto je zachováme beze změn. Od kat. D trochu přitvrdíme (předškolačky "B" jely 4,5 min a školačky "D" paradoxně jen 3 min.) a necháme je si více zazávodit. Podobná situace byla i u F + G (9-10 let), proto bude jejich závod vypsán na 3 kola (loni 2). Zásadní změna čeká na mladší žáky a žačky (H+J 11-12 let), které 2x pustíme z obávaného kopce na zkrácený "Juniorský okruh". Pro klidný spánek netechnickým jezdcům prozradím, že v tomto úseku bude nově "zkratka pro pěší". Počínaje staršími žáky - juniory konče se pojede na Velkém juniorském okruhu (v jednání je průjezd přes několik pozemků = méně asfaltu). Suma sumárum, kdo počítal správně už ví, že letos chystáme 6 + 1 tratí (loni 4 + 1 pro odrážedla)
V záložce Program najdete u každé kategorie čas vítěze, ke kterému se chceme přiblížit. Dobrá zpráva pro méně trénující: Nebojte nebudeme vás neúměrně dlouho trápit. Stejně jako loni, budou rozhodčí uplatňovat pravidlo: Pro závodníka dojetého o celé kolo, závod končí (do výsledků bude samozřejmě započítáno vaše aktuální pořadí).

2015

15. 5. 2015

Děkujeme všem za účast a věříme, že se s vámi za rok opět sejdeme.
Do diářů si už teď můžete zapsat datum: Neděle 8.5.2016
Výzva: Pokud jste závod fotili a chtěli se s ostatními podělit, tak můžete pomocí Facebooku nebo mně na v6@seznam.cz pošlete link do vaší galerie (Rajče, Picasa, Flickr...). Odkaz zde zveřejním. Předem děkujeme.

6. 5. 2015

Na četná přání Kadetů, že by taky rádi jeli o kolo víc, pružně reagujeme se slovy: Není problém. (Kadeti 4 kola, Kadetky 3 kola)
Důležité: On-line přihlašování bude možné jen do zítra do 12:00
Zajímavost: Dnes holky dávaly do tašek dárečky (mělo by to dát pro všechny předem přihlášené) a připravovaly tombolu. Losovat tentokrát budeme 100 šťastlivců + 1 hlavní cenu - zapůjčení vozu Škoda Fabia
Závod do vrchu - snad to nezakřiknu... Hlavní sponsor doprovodné soutěže, firma GOLDfren, věnuje pěti nejlepším v každé skupině (grizzly, panda i koala) poukaz na brzdové destičky dle vlastního výběru (1x př. + 1x zd. brzdu)

5. 5. 2015

Díky nočnímu dešti, přesouváme závod do vrchu na alternativní trasu.

3. 5. 2015

Pár dní zbývá do závodu a náš klub finišuje s přípravami. Rád bych vám, po dlouhém odmlčení, prozradil pár novinek:
- o kolo - Méně trénované nebo ještě váhající jezdce z kategorií, které budou startovat na více okruhů určitě potěší, že pro ně, v případě předjetí vedoucím závodníkem "o kolo", závod končí. (propozicích to přímo psané nemáme)
- Junioři - rádi bychom, aby se junioři více přiblížili 30 min (loni 18 - 20 min) proto jim dopřejeme 1 o okruh více.
- Juniorky + Kadetky - Asi nepotěšíme naše dvě holky a případné vrstevnice, pokud se nějaké odvážné najdou. Kategorie M a O sloučíme do jedné = kat O.
- Kategorie E - Jedny jsme nepotěšili, druhé potěšíme. Naopak početnou kategorii kluci - E rozdělíme. Samostatný závod pojede ročník 2007 (obdrží slíbené poháry od 1. do 5. místa) a hned po nich pojedou kluci 2008 (obdrží poháry od 1. do 5. místa, které jsme "vyšetřili" sloučením děvčat. viz výše). Výsledky: Na web vyvěsíme sloučené a seřazené časy z obou závodů. Toto pořadí určí tři postupující do vysokomýtského finále Hledá se vítěz v kat. 2007-2008
-Tombola a dárečky - Mimo hlavní ceny od firmy Louda Auto Pardubice - víkendového zapůjčení nové Škody Fabia Combi, jsme dostali spoustu užitečných věciček Škoda (snad pro každého). Připravených je několik krabic s cyklo věcmi Pells, další s balíčky od Pacific Direct...a dalších sponzorů... je toho dost. :)

7. 4. 2015

Dnes byla "pokořena dvoustovka" a systém přidělil první čísla začínající dvojkou.

26. 3. 2015

Pár nových fotek na FB Medvěda

25. 3. 2015

Středeční trénink měl za cíl vyzkoušet Závod do vrchu. Parametry dopsány do propozic (záložka Program).

24. 3. 2015

Dnešní novinkou je, že náš závod povýšil. Byl schválen Pardubickým svazem cyklistiky a zařazen do svazového kalendáře. Nad regulérností budou poprvé dohlížet delegovaní rozhodčí. Chcete-li propozice dle zvyklostí ČSC jsou ke stažení zde: Svaz

19. 3. 2015

Obrázky pohárů se nám zde v Aktualitách špatně načítaly. Najdete je na FB

17. 3. 2015

Z Pellsu (český výrobce kol a doplňků) jsem přivezl spoustu praktických dárků do tomboly (cca za 16 000,- !!!) :)

16. 3. 2015

Jestli pravidelně nebo občas čtete zdejší aktuality a divíte se, že nic nového nepřibylo, tak vězte, že jsme všichni v terénu. Zítra prozradím více.

2. 3. 2015

Opravena chyba v kat. A (uveden ročník 2010) Správně 2011. Děkujeme za upozornění a omluva všem, co zde chtěli startovat.

28. 2. 2015

Výzva: Do kategorie F nám spadli dva kluci. Přesun do správné skupiny se úplně nedokončil a oba byli "jen" vymazáni. Našeho juniora si pamatuji, ale u druhého hocha jen ročník. Prosím rodiče, aby mě poslali jeho nacionály (viz přihlaš. formulář) na: email: v6@seznam.cz Zapíšu ho do startovky tak, aby nebyl poškozen.

26. 2. 2015

Děvčata z kat. F nám nějak "přitahují" kluky. :) Systém pracuje s originálním programem na rozpoznání jmen a určení pohlaví. Pokud by i Vaše jméno "spadlo" do jiné kategorie, tak to nechte být - znovu se už nepřihlašujte. Nebojte, manuálně Vás přesuneme.

26. 2. 2015

Do Programu vloženy pravidla pro Závod do vrchu

25. 2. 2015

Rozeslána další větší várka pozvánek

13. 2. 2015

Web je kompletně zaktualizován pro ročník 2015 a to včetně startovní listiny. V přihlašovacím systému byly přenastaveny ročníky, takže pokud vás neodradí dnešní datum "pátek třináctého", můžete se přihlásit.

1. 1. 2015

Přípravy 3. ročníku Holického medvěda jsou v plném proudu. Připravujeme spoustu drobných vylepšení a změn. Zásadní změnou, kterou bych chtěl právě teď odtajnit je, že závod nebude rozdělen na dva "malé", ale že chceme všechnu sílu, energii a ceny soustředit do jednoho. Věříme, že to bude stát za to a že si k nám přijedete zazávodit. Do svých deníčků a diářů si můžete poznamenat datum pátek 8.5.2015
Další změny budeme postupně zveřejňovat.

1. 1. 2015

Do roku 2015 přeji, za tým organizátorů, všem hodně zdraví, štěstí a úspěchů při závodění.

2014

14. 5. 2014

Výsledky z druhého závodu uloženy i zde.

9. 5. 2014

První fotky od rodičů: http://sumpicek.rajce.idnes.cz/Holicky_medved/

8. 5. 2014

Závod je za námi. Děkujeme všem závodníkům za účast, rodičům za atmosféru a pánu bohu za počasí.
Sledujte náš web i nadále. Kluci dokončují video ze závodů, postupně přidáme i nějaké fotografie.
Výzva: máte-li své foto ze závodu, podělte se o ně. Radi zveřejníme odkaz na veřejné uložiště (Facebook, Rajče....) (odkaz prosím pošlete na v6@seznam.cz)

7. 5. 2014

Trať jsme nechali "trochu pokropit", takže se zítra určitě nebude prášit. :) Stejně jako minule: Jedeme za každého počasí!

7. 5. 2014

Posledních pár hodin zbývá na možnost přihlášení zdarma. V 18:00 hod bude přihlašování zastaveno!

6. 5. 2014

Dnes holky připravovaly tombolu. Prozradím, že nabalíčkovaly tašky s hodnotnými cenami pro celkem 75 šťastlivců.

6. 5. 2014

Video odrážedel najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=KAuP9Gk532Y

5. 5. 2014

Na FB vloženy fotky od Martina Pulpána. https://www.facebook.com/events/235235870001661/?ref=5

5. 5. 2014

Startovní listina - Webmaster dodělává funkci, kterou budeme v budoucnu potřebovat, proto momentálně systém nově přihlášené neřadí chronologicky. Nebojte, řazení na startu nám to neovlivní. Pole position budou mít vítězové, dále podle vyjetého pořadí. Za nimi závodníci přihlášení na první závod a na konci "nováčci".

5. 5. 2014

Opraveny drobné chyby ve výsledkovce.

3. 5. 2014

Chystáme drobná vylepšení tak, aby osmého vše proběhlo hladce, podle plánu.

1. 5. 2014

Nevyzvednuté ceny z tomboly přesuneme do losování 8.5.

1. 5. 2014

Den závodu. Počasí vydrželo. Známe vítěze, ceny i dárečky předány, výsledky vyvěšeny, ale sami úplně spokojeni nejsme.

30. 4. 2014

Je 19:30 UZAVÍRÁM ON-LINE PŘIHLAŠOVÁNÍ !!!
(Poslední číslo, které zítra nebude platit startovné, je st. č. 231)

30. 4. 2014

V depu je vše nachystané, dobře se vyspěte a zítra s dobrou náladou na shledanou.

29. 4. 2014

Meteorologové trochu straší, ale nás nic nezastaví. Závod se koná za každého počasí.

29. 4. 2014

Krásně se nám plní startovní listina. Čekáme dvoustého závodníka. Všem co ještě váhají: Pozor přihlašování ZDARMA bude ukončeno zítra v 18:00 hodin.

24. 4. 2014

Nebojte, nespíme a stále něco chystáme. Třeba tombolu. Od sponzorů máme nakonec tolik cen, že tombola bude v obou závodech. V propozicích o ní zmínka není, navíc je potřeba napsat, že proběhne úplně odlišně než loni. Změny jsou tyto:
1) v tombole bude přesný počet cen (cca 2x 50 ks)
2) o tombolu hrají pouze předem přihlášení ! (z technických důvodů, viz níže)
3) losování provede, v 9 hodin, za dohledu státního notáře :), prográmek na mobilním telefonu.
4) výherní startovní čísla budou ihned vyvěšena u prezence
5) šťastní výherci si svou cenu budou moci vyzvednout po každém vyhlašování vítězů.
Věříme, že se tím celá tombola zrychlí a nebude nikoho časově blokovat.

16. 4. 2014

Vzhledem k současnému počasí, zvažujeme zkrácení trati u nejmenších kat. A. Vypustíme "kopeček" v zadní části trati a necháme je jet jen pro rovině. Pomůže to všem, co jezdí ještě s pomocnými kolečky.

16. 4. 2014

Proběhla, na FB vyhlášená, akce pro veřejnost - projetí tratí. Všechny tratě jsme změřili. Délky okruhů jsou doplněny k obrázkům tratí. Většina zúčastněných si pochvalovala atraktivitu dlouhé "Juniorské" trati. Za pořadatele vyzývám všechny starší: Neváhejte! Letos to nebude žádná motanice na rovině. Navíc pro prvních pět přihlášených kadetů, kadetek, juniorů a juniorek máme připravená "křídla" (plechovku Red Bullu).

14. 4. 2014

Dnes mají dorazit poháry a medaile. Sledujte a sdílejte náš Facebook.

6. 4. 2014

Prosím všechny, co se hlásí, aby uváděli i školu. Je to pro potřeby (statistiky) Hledá se vítěz. Děkuji.

5. 4. 2014

Dnes proběhla na trati brigáda. Zaměřili jsme se na úseky pro nejstarší kategorie. Potěšit by je měl atraktivní sjezd a hlavně dnes zbudovaný drop Penta. Fotky ze stavby najdete na FB.

4. 4. 2014

On-line přihlašování právě začalo. Najdete ho v záložce Startovní listina.

4. 4. 2014

Slavnostní spuštění tohoto webu.

« Přejít na aktuality